MOTYWACJA Dobry wieczór! Wiele osób pyta się mnie : Po co to robisz? Dlaczego Ci tak zależy? Moja odpowiedź zazwyczaj brzmi tak samo: Bo robi to mało osób... ale czy tak naprawdę jest? Dziś sporo nad tym myślałem i chciałbym podzielić się z wami tymi przemyśleniami. Motywacja skąd ją biorę i jak na mnie działa... Moim sposobem na motywacje jest przyszłość a raczej ta jej strona, której na pewno nie chciałbym doświadczyć. Jest wiele ludzi, którzy nie robią nic ze swoim życiem. Mówią tylko o chciałbym lepiej wyglądać ale nic z tym nie robią. Patrzą tylko na innych, którym udało się i mówią wow jak to zrobiłeś. Ale kiedy słyszą, że to wynik ciężkiej pracy to wymiękają. Ale wracając do rzeczy odpowiadając na pytania: Dlaczego mi zależy? Bo nie lubię siebie tego jak wyglądam i chce to zmienić uważam, że to właśnie jest moja życiowa ścieżka. Po co to robie? Żeby pokazać wszystkim którzy się ze mnie śm...