Hej! Dziś jest dzień święty!!! A wiesz czemu ??? Dziś zaczynam redukcje!!! Równo 80 kg resztę pomiarów dam w sobotę, ponieważ zapewne wtedy znajdę cm krawiecki :P Kilka słów o redukcji: 1. Plan: Jak na razie mój jest w budowie... Dziś robiłem nogi (swoją drogą chyba mój ulubiony dzień) Super seria: (4x) Pistolety 8 (jedną nogą) razy w serii Wyciskanie na suwnicy (jedną nogą) 12 razy w serii Wyciskanie łydkami (obunóż)15 razy w serii Wykroki z 20 kg (jedną nogą) 10 razy w serii Super serię kończy krzesełko z 15kg 1 min Następnie zrobiłem przysiady sumo z 16kg... przy tym ćwiczeniu niefortunnie poszły mi spodnie w kroku... może w następnym wpisie pokaże zdjęcie. Nie polecam dresów do przysiadów sumo!!! Ostatnimi dwoma ćwiczeniami na dziś były wskoki na skrzynie 12x4 i wspięcia na palce z 8kg (jedną nogą) Ogółem oprócz rozerwanych spodni można uznać trening za udany. Ha nie powiedziałem jeszcze najlepszego. Ni...